Toiminta

Toiminta

Metsästyskoira jaoston yhteyshenkilö &
Ajokoira toiminta

Martti Peura
p. 040 033 1232
mara.peura@gmail.com


Hirvikoira toiminta

Marko Salojärvi
p. 040 508 1613
marko.salojarvi@jkl.fi


MEJÄ toiminta

Matti Kuorelahti
p. 040 552 4394
matkuore@gmail.com


Palvelus- ja seurakoirajaoston yhteyshenkilö &
Ralli TOKO & Nose Work toiminta

Jonna Varis
p. 0400 771 372
jonna.varis@outlook.com


Agility toiminta

Tanja Pulkkinen
tanj90@gmail.com


Palveluskoira toiminta

Elsi Pääaho
elsi.paaaho@live.fi


Näyttelytoimikunta

pj. Harri Laine
p. 050 401 4215
h.laine@outlook.com


Match Showt

Yhteyshenkilö
Hilkka Kosonen
p. 040 554 5846


Ala-Keiteleen kennelkerho Facebookissa

  • Ala-Keiteleen kennelkerho hallitus 2019
Puheenjohtaja: Tarja Pullinen , peikonpaa@gmail.com , 0505658017
Varapuheenjohtaja: Harri Laine, h.laine@outlook.com, +358504014215
Sihteeri: Jonna Varis, jonna.varis@outlook.com, +358400771372
Jäsenet: Hilkka Kosonen, hilkka.kosonen@co.inet.fi, +358405545846
         Martti Peura, mara.peura@gmail.com, +358400331232
         Merja Kivimäki, kivimaki.merja@gmail.com, +358405076389
         Camilla Kosonen, kosonen.camilla@gmail.com, 0417978582
         Marika Torpakko-Ahonen, torpakkoahonen@liikku.com, 0405178937
         Juho Vehniäinen, vehnijuh@hotmail.com, 
         Unto Sormunen, unto.sormunen@pp.inet.fi, 0408405725
Jäsensihteeri: Eija Tuominen, eija.tuominen@suomi24.fi, +358407338632